A2M 33/2018 - Częstochowa - Nowe Mieszkania 0%

A2M 33/2018 – Częstochowa – Nowe Mieszkania 0%

  • 49,58 m²
  • 2 Pokoje
  • 1 Garaże

A2M 33/2018 – Częstochowa – Osiedle Brzozowe – KUPUJĄCY NIE PŁACI PROWIZJI

Nasza aktualna inwestycja, to etapowa budowa osiedla 4 budynków wielomieszkaniowych II. piętrowych, każdy z windą prowadzącą prosto z parkingu podziemnego na poszczególne poziomy.

Stawiamy na komfort i kameralność.
Każdy budynek to tylko 12 mieszkań o powierzchniach od 49 m2 do 159 m2 i podziemny garaż wielostanowiskowy z pomieszczeniami gospodarczymi i boksami garażowymi.

Utrzymując wysoką jakość naszych inwestycji stawiamy na technologię tradycyjną. Nasze budynki powstają z pustaków ceramicznych Porotherm 25 P+W ocieplonych warstwą styropianu. Ściany działowe pomiędzy mieszkaniami z pustaka akustycznego Porotherm AKU, a ściany działowe w mieszkaniach z cegły dziurawki.

Stolarka okienna PCV z nawiewnikami oraz szybami zespolonym z trzyszybowym szkleniem zadba o bardzo niskie zapotrzebowanie na energię cieplną.

Każde mieszkanie będzie oddzielnie opomiarowane, wyposażone w instalację elektryczną, gazową, wodociągową, kanalizacyjną, telewizyjną, internetową, telefoniczną
i videodomofonową (która pozwoli również na otwieranie bramy wjazdowej na teren osiedla
bez wychodzenia z mieszkania).

Projektowane elewacje, tak jak w poprzednich naszych inwestycjach, współgrają
z otoczeniem. Dekoracyjne elementy elewacji wykonane zostaną z wielkoformatowych płyt ze spieków kwarcowych. Zastosowanie stonowanych elementów dekoracyjnych komponuje się z podmiejskim charakterem okolicy, podkreślając jej spokojny charakter.

Staramy się poprawiać obowiązujące standardy, więc o komfort mieszkańców zadbaliśmy (pomimo braku takiego prawnego wymogu – budynki mają tylko dwa piętra) przewidując instalację wysokiej jakości elektrycznej windy marki OTIS.
Polecam i zapraszam na prezentację.

Oferujemy profesjonalną obsługę prawną przy realizacji transakcji.
Z nami mają Państwo gwarancję bezpieczeństwa transakcji.

Niniejsze ogłoszenie nie stanowi oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, ma jedynie charakter informacyjny.

Lokalizacja Nieruchomości

Copyright: A2M Nieruchomości | Webdesign: Heron Art